Podobne wpisy
Zamknięcie biblioteki
W piątek i sobotę (9 i 10 czerwca 2023r.) Biblioteka Pedagogiczna w Radomiu będzie nieczynna. Za niedogodności przepraszamy.
Nowości dla studentów – marzec – 2022
Podstawy bezpieczeństwa informacji : praktyczne wprowadzenie / Jason Andress ; przekł. : Grzegorz Kowalczyk. – Gliwice : Helion, cop. 2022. Pozycji o podobnej tematyce szukaj: Hasło Bezpieczeństwo teleinformatyczne Metody symulacji komputerowych / Zbigniew Kosma. – Radom : Wydawnictwo Wyższej Szkoły Handlowej, 2020. Pozycji o podobnej tematyce szukaj: Hasło przedmiotowe Algorytmy Bezpieczeństwo Europy w II i…
Zakończenie badań satysfakcji użytkowników
Zakończyliśmy ankietę „Badanie satysfakcji użytkowników Biblioteki Pedagogicznej w Radomiu”. Jesteśmy niezmiernie wdzięczni, że zechcieliście Państwo wyrazić swoją opinię na temat usług świadczonych przez Bibliotekę oraz poświęciliście swój czas na jej wypełnienie. Z satysfakcją informujemy, że w ankiecie wzięły udział 484 osoby. Na pytanie „Jak Pan/Pani ocenia całość usług bibliotecznych? (wg skali od 1 do 5)” uzyskaliśmy średnią arytmetyczną 4,61. Dziękujemy…
Walentynki w bibliotece
Drodzy Czytelnicy! W naszej Bibliotece Walentynki trwają nie dzień, a cały tydzień. Specjalnie dla Was wybraliśmy najpiękniejsze sentencje o miłości, książkach i bibliotekach.
Zapowiedź kolejnej odsłony teatrzyku Kamishibai
Witam na naszym trzecim spotkaniu. Dalszy ciąg historii teatrzyku Kamishibai obejmuje okres II wojny światowej. Każda wojna jest straszna. W czasie nalotów bombowych ludność cywilna zmuszona była schodzić do schronów. Wszyscy się bali, a szczególnie dzieci. Gawędziarze i ich teatrzyki wnosiły odrobinę radości do ponurych, ciemnych schronów. Wyciągali oni swoje ,,sceny’’ z pięknymi, kolorowymi ilustracjami,…
„Drugie życie książki”
Kolejne spotkanie w ramach projektu MaKI odbyło się w bibliotece pod hasłem „Drugie życie książki”. Ukraińskie dzieci wykonały papierowe myszki z książek przeznaczonych na makulaturę. Nie zabrakło zabaw ruchowych, w trakcie których również wykorzystano książki. Wspólnie udało się udowodnić, jak pomysłowo przywracać do życia przedmioty zużyte i niepotrzebne.